Товариство з обмеженою відповідальністю „СТОРПЛАСТ” (створене в 1992 році), яке займається виробництвом та реалізацією поліетиленової та поліпропіленової тари та інших виробів з пластмас для овочів, фруктів, ягід, хлібобулочних , кондитерських, м’ясних та молочних  виробів, контейнери для транспортування фруктів та овочів, тощо. Виробництво знаходиться у селі Сторонибаби Буського району Львівської області. Територія розповсюдження:  регіони України, країни СНД.

Працюємо на новому обладнанні австрійської фірми Engel. Термопласт-автомат Engel є одним з найкращих аналогів не лише в Європі, а й в світі. Потужність обладнання – до 1000 штук на добу, залежно від виробу (максимальний обєм деталі до 2,5 кг). Також маємо ще один термопластавтомат, на якому можемо виробляти менші деталі вагою до 120 гр.

Виробляємо також інші вироби з пластмас - це товари господарського вжитку (тази, відра). Також працюємо під замовлення, виготовляємо різні вироби з пластмас( лотки водовідвідні, решітки і кришки для водовідведень, муфти п/е, корпуси вентилятора для кухонних витяжок, шпулі для гумових ниток, заготовки для дорожніх знаків трикутні і круглі, вішаки для одягу).

Переробляємо непридатну п/е та п/п тару та відходи пластмас.

В подальшому плануємо розвиток нашого виробництва, тому запрошуємо всіх зацікавлених осіб та суб’єктів господарювання до співпраці на взаємовигідних умовах.